BRODYR, 1700-tal.

BRODYR, 1700-tal.
116235. BRODYR, 1700-tal.

Med motiv av blommor samt rocaille med herdescen. 41,5 x 41,5 cm.

Skador. Kompletterade övre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!
116235. BRODYR, 1700-tal.

Antal besök: 1 271