TAKLAMPA, jugend, 1900 talets början.

116195. TAKLAMPA, jugend, 1900 talets början.

Smide/tyg. Diameter ca 50 cm.

Skador och slitage i tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smide/tyg. Diameter ca 50 cm.

Skador och slitage i tyg.

Antal besök: 1 019