ARVID LINDOFF. Sjölandskap med stugor. Olja på duk. Signerad och daterad 1905.

116190. ARVID LINDOFF. Sjölandskap med stugor. Olja på duk. Signerad och daterad 1905.

85 x 105 cm.

Slitage och krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

85 x 105 cm.

Slitage och krackelyr.

Antal besök: 5 414