ANDERS ZORN. tavlor, 6 st, litografier, Bengtsons Lito AB.

116164. ANDERS ZORN. tavlor, 6 st, litografier, Bengtsons Lito AB.

Storlekar: 21-27 cm x 15-29 cm.

Slitage.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Anders Zorn (1860–1920)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 637