KÖKSBORD, med Perstorpsskiva, " Virr-Varr " 1950-60-tal.

116076. KÖKSBORD, med Perstorpsskiva, " Virr-Varr " 1950-60-tal.

Köksbord, med Perstorpsplatta
90 x 75, höjd 74 cm
Tot 148 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Köksbord, med Perstorpsplatta
90 x 75, höjd 74 cm
Tot 148 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 39 295