UMAR TELL. Gouache.

1160645. UMAR TELL. Gouache.

Sittande man. Signerad. Daterad Paris Jan. -50.
32x25 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1160645. UMAR TELL. Gouache.

32x25 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 132