GAFFLAR, 11 st, silver, ca 480 gram.

116030. GAFFLAR, 11 st, silver, ca 480 gram.

Stämplade 800, J.LUDVIG, längd 18 cm.

Monogramgravyr, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monogramgravyr, bruksslitage.

Antal besök: 648