MONA HUSS WALIN. "Styvmorsviol och mandelblom". Färglitografi, signerad och numrerad HC III/XXXV.

115957. MONA HUSS WALIN. "Styvmorsviol och mandelblom". Färglitografi, signerad och numrerad HC III/XXXV.

22,5 x 28 cm.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 28 cm.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 1 623