BORDSPLATEAU, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt.

115943. BORDSPLATEAU, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt.

Rund form. Mässing med spegelglas samt blomformade prismor. Diameter 38 cm.

Bruksslitage samt prismorna med mindre nagg. Repa i spegel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 061