HANDVÄSKOR, 2st, skinn, varav en märkt Ackery London.1900-tal.

11593. HANDVÄSKOR, 2st, skinn, varav en märkt Ackery London.1900-tal.

Höjd (inkl handtag) 27 respektive 32 cm.

Mindre slitage/bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage/bruksslitage.

Antal besök: 1 484