BORDSPENDYL, Art Deco, Kienzle, 1900-talets första del.

115927. BORDSPENDYL, Art Deco, Kienzle, 1900-talets första del.

Rektangulär svängd form. Fanerad. Betsat trä. Guldfärgade romerska siffror. Pendel och nyckel medföljer.
Längd 41,5 cm.
Höjd 21 cm.

Faner med sprickbildning. Smärre repor och avslag. Ej funktionsgaranti.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 41,5 cm.
Höjd 21 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 470