PARTI DIVERSE, bla. vaser, skål, bricka.

115848. PARTI DIVERSE, bla. vaser, skål, bricka.

1 st blommig bricka, längd 46 cm, bredd 29 cm.
2 st vaser, höjd 27-37 cm.
2 st krydd-och oljeställningar.
1 st skål på ställning.
1 st grytunderlägg.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st vaser, höjd 27-37 cm.
1 st skål på ställning.
1 st grytunderlägg.

Antal besök: 982