FRANZ IFFLAND. Skulptur, brons, daterad 1886.

115841. FRANZ IFFLAND. Skulptur, brons, daterad 1886.

Pojke. På stensockel. Höjd 22 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 4 069