SVEN FAHLSTEDT. Hamnmotiv med ångbåt, olja på pannå, signerad.

11581. SVEN FAHLSTEDT. Hamnmotiv med ångbåt, olja på pannå, signerad.

46 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Antal besök: 3 152