THERESIA SANDSTRÖM. Stormigt hav med segelfartyg. Olja på duk. Signerad Th S-M och daterad 1911.

115787. THERESIA SANDSTRÖM. Stormigt hav med segelfartyg. Olja på duk. Signerad Th S-M och daterad 1911.

44 x 85 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 85 cm.

Antal besök: 2 030