PARTI HATTAR, 12 st.

115717. PARTI HATTAR, 12 st.

Damhattar i olika stilar och material, medföljer hattaskar samt några hattnålar.

Bruksslitage och enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
115717. PARTI HATTAR, 12 st.

Antal besök: 850