PARTI GLAS, 25 delar, mestadels med tomtemotiv, bland annat glöggmuggar, 1900-tal.

115648. PARTI GLAS, 25 delar, mestadels med tomtemotiv, bland annat glöggmuggar, 1900-tal.

Plunta med dekor av blommor, höjd ca 20,5 cm.
Plunta med tomtemotiv, höjd 13,5 cm.
Mummaglas, höjd 22,5 cm.
20 glöggmuggar i varierande modeller och utföranden.
2 udda glas.

Brukslitage, Mummaglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mummaglas, höjd 22,5 cm.
2 udda glas.

Antal besök: 1 264