OKÄND KONSTNÄR. Frodig dam med träskor, olja, osignerad, 1900-tal.

11564. OKÄND KONSTNÄR. Frodig dam med träskor, olja, osignerad, 1900-tal.

32,5 x 26 cm.

Dubblerad, alternativt papper uppfodrat på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

32,5 x 26 cm.

Antal besök: 1 424