STEMCUP, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

115620. STEMCUP, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Polykroma emaljfärger. Höjd 6, diam 10 cm.

Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre nagg.

Antal besök: 758