LEKSAKER BILAR och MOTORCYKLAR, cirka 18 stycken delvis i originalkartong.

115593. LEKSAKER BILAR och MOTORCYKLAR, cirka 18 stycken delvis i originalkartong.

Längd 10 -25 cm.

Delvis smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 10 -25 cm.

Antal besök: 593