INFANTERIOFFICERS SABEL. Modell 1899.

115546. INFANTERIOFFICERS SABEL. Modell 1899.

Lång modell, portepée
Etsad och förgylld klinga
Signerad E. Svalling, Eskilstuna
Längd 103 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lång modell, portepée
Etsad och förgylld klinga
Längd 103 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 926