IAN RUSTH. "Gustafs vals" Färglitografi, signerad och numrerad 64/140.

115506. IAN RUSTH. "Gustafs vals" Färglitografi, signerad och numrerad 64/140.

40 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Antal besök: 2 582