STOL, mahogny med blommig klädsel.

115484. STOL, mahogny med blommig klädsel.

sent 1800-tal.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sent 1800-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 541