KARMSTOL, Karl-Johan stil.

KARMSTOL, Karl-Johan stil.
115474. KARMSTOL, Karl-Johan stil.

Svartmålad.

Slitage och märken,, lagning, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartmålad.

Antal besök: 883