VITRINSKÅP, mahogny, intarsia, bronser, gustaviansk stil.

115466. VITRINSKÅP, mahogny, intarsia, bronser, gustaviansk stil.

1900-tal, höjd 146, bredd 57, djup 35 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 916