SERVISDELAR, 19 delar, keramik, Deco Helsingborg.

115462. SERVISDELAR, 19 delar, keramik, Deco Helsingborg.

6 tallrikar, 6 assietter, 2 uppläggningsfat, 2 kastruller med lock,
såskanna, kanna samt sillburk.

Bruksslitage, glasyr nagg,
Locket till sillburken med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, glasyr nagg,

Antal besök: 7 359