SKRIVBYRÅ, 1700/1800 tal.

SKRIVBYRÅ, 1700/1800 tal.
115452. SKRIVBYRÅ, 1700/1800 tal.

Längd 105 cm, längd 98 cm, bredd 50 cm.

Omfattande skador/slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande skador/slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 753