BORDSTELEFON, Musse Pigg, modell 6050, Unisonic.

115437. BORDSTELEFON, Musse Pigg, modell 6050, Unisonic.

Musse Pigg i frack och fluga, håller upp en knapptelefon i gul färg. Höjd ca. 34 cm, bredd ca. 22,5 cm.

Slitage, missfärgningar, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 210