STEGE, 1900-talets första hälft.

115392. STEGE, 1900-talets första hälft.

Furu. Fällbar. Höjd 115 cm.

Slitage, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu. Fällbar. Höjd 115 cm.

Slitage, färgfläckar.

Antal besök: 447