PARTI DIVERSE, 13 delar, Klockställ med fickur, skrin, samt ramar, 1800/1900-tal.

115383. PARTI DIVERSE, 13 delar, Klockställ med fickur, skrin, samt ramar, 1800/1900-tal.

3 klockställ med fickur, höjd 9 - 16 cm.
3 skrin, höjd 4,5 - 6,5 cm.
3 ramar, 1 ram med bild av bland annat Oskar II.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 skrin, höjd 4,5 - 6,5 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 054