GÖSTA YDSTRÖM. Vinterlandskap med hare. Olja på duk. Signerad och daterad 1947.

115341. GÖSTA YDSTRÖM. Vinterlandskap med hare. Olja på duk. Signerad och daterad 1947.

Ca 50 x 70 cm.

Slitage.

Gösta Ydström (1861–1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 50 x 70 cm.

Slitage.

Gösta Ydström (1861–1952)

Antal besök: 1 744