STOLAR, ett par, nyrenässans, sent 1800-tal.

115325. STOLAR, ett par, nyrenässans, sent 1800-tal.

Sits och ryggtavla med flätad rotting.

Bruksslitage, en sits nedsutten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 857