SKÅP, Holländsk barockstil, 1900-tal.

115323. SKÅP, Holländsk barockstil, 1900-tal.

Fanerat i valnötsrot m.fl träslag. Spröjsad lucka med bakomliggande hyllplan. Tre lådor. Beslag i mässing. Längd 124, bredd 48, höjd 205 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 208