23 tallrikar diameter 26 cm. 23 förrättstallrikar 10 djupa tallrikar, diameter 26 cm. 9 assietter. 4 uppläggningsskålar. 4 uppläggningsfat. Kanna.
Bruksslitage, krackelyr, nagg.