TOMTAR, 5 st, gips och keramik, samt mindre JULGRANSFOT, 1900-tal.

115303. TOMTAR, 5 st, gips och keramik, samt mindre JULGRANSFOT, 1900-tal.

Höjd 15 - 27 cm.
Höjd julgransfot ca 10 cm.

Slitage, färgbortfall, en tomte med lagade ben. Julgransfot rostanlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 - 27 cm.
Höjd julgransfot ca 10 cm.

Antal besök: 1 063