PENNOR, 16 st, Parker och Cross.

11528. PENNOR, 16 st, Parker och Cross.

I etuier. Förgyllda.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I etuier. Förgyllda.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 380