DUGENA MATIC HERRKLOCKA.

DUGENA MATIC HERRKLOCKA.
1151323. DUGENA MATIC HERRKLOCKA.

Herrur stål, datumvisning, automatiskt urverk 25 rubiner, med flexlänk. 69,70 g, urtavla diameter: 27 mm 1980-tal.

Tecken på slitage på grund av ålder, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 370