VÄGGPLAKETT, patinerad metall, Kvinnoporträtt, Hjalmar Norrström 1905.

115130. VÄGGPLAKETT, patinerad metall, Kvinnoporträtt, Hjalmar Norrström 1905.

22,5 x 15 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 15 cm.

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 995