Auktionshuset Kolonn
Leksaker
STEIFF NALLE 1940-tal. Knapp i örat.
115014. STEIFF NALLE 1940-tal. Knapp i örat.
Längd 13 cm. Knapp "STEIFF".
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 13 cm. Knapp "STEIFF".
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 898