POKAL, silver, Carl Fredrik Seseman, Arboga, 1796.

114965. POKAL, silver, Carl Fredrik Seseman, Arboga, 1796.

Konkav form, ristad dekor. Höjd 20 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 2 717