BORDSUR, empire, 1800-talets första hälft, sannolikt Österrike.

114961. BORDSUR, empire, 1800-talets första hälft, sannolikt Österrike.

Mahogny och idegran.

Renoverad, fanéerskador, färgbortfall, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny och idegran.

Antal besök: 1 640