SKÅLAR 2 st, glas, "Randi", design Lennart Andersson, Gullaskruf.

114955. SKÅLAR 2 st, glas, "Randi", design Lennart Andersson, Gullaskruf.

Röd glasmassa. Höjd ca 14 resp 14,5 cm.

Bruksslitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och nagg.

Antal besök: 7 741