PARTI KRUS. Gustafsberg, Rörstrand m.m.

114943. PARTI KRUS. Gustafsberg, Rörstrand m.m.

16 delar. Mestadels Gustafsberg. 4 delar Rörstrand. Några omärkta. 1 del märt Göteborg.

Slitage, missfärgningar, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 947