114934. PARTI PLÅTBURKAR, samt kryddhylla, emalj, diverse kärl och mått.
28 delar.
Burkar: Marabou, Påhlssons Choklad, Kärn Kaffe ,
Luxus, m.m.
Övrigt: 2 delar Kockums emalj, kakform, kryddhylla, mått (1 dl, 5 dl) m.m.
Varierande slitage. Bucklor, färgbortfall, emaljskador och rostangrepp.