PARTI PLÅTBURKAR, samt kryddhylla, emalj, diverse kärl och mått.

114934. PARTI PLÅTBURKAR, samt kryddhylla, emalj, diverse kärl och mått.

28 delar.
Burkar: Marabou, Påhlssons Choklad, Kärn Kaffe ,
Luxus, m.m.

Övrigt: 2 delar Kockums emalj, kakform, kryddhylla, mått (1 dl, 5 dl) m.m.

Varierande slitage. Bucklor, färgbortfall, emaljskador och rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 delar.
Luxus, m.m.

Antal besök: 1 711