BÄGARE, silver, Nils Orstedt, Norrköping, 1772, vikt 148 gram.

114910. BÄGARE, silver, Nils Orstedt, Norrköping, 1772, vikt 148 gram.

Höjd 11 cm. Förgylld insida.

Åldersrelaterat slitage. Ägarmonogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm. Förgylld insida.

Antal besök: 1 154