LENNART SAND. Skisser, efter naturen och på sten ritade av Lennart Sand.

114867. LENNART SAND. Skisser, efter naturen och på sten ritade av Lennart Sand.

Inbunden mapp med stenlitografier, nr. 369 av 690.

Obetydligt slitage.

Lennart Sand (Född 1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Lennart Sand (Född 1946)

Antal besök: 2 224