ADAM SETKOWICZ. Akvarell, signerad A.Setkowicz.

114839. ADAM SETKOWICZ. Akvarell, signerad A.Setkowicz.

Gårdsmotiv med rökande man.
17.5 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gårdsmotiv med rökande man.
17.5 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 368