MATSALSGRUPP, teak, 1950/60-tal.

114772. MATSALSGRUPP, teak, 1950/60-tal.

bord, 4 stolar, bordets höjd 74, längd 135, bredd 85 cm.

fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

fläckar samt bruksslitage.

Antal besök: 860