IKEA, "Tellus" köksmöbler 60-tal.

1147506. IKEA, "Tellus" köksmöbler 60-tal.

Bord med perstorpskiva i vitt, med en klaff samt 4 st, "Tellus", IKEA, 1900-talets andra hälft.

Bok. Spjälad rygg. Skålad sits. rygghöjd 81,5, sitthöjd 43 cm

bordets läng 94 utan klaff med klaff 123 cm, bredd 75 cm höjd 73 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 4 830