JUL - samt MORSDAGSTALLRIKAR, 69 delar, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl. 1950/2000-tal.

11471. JUL - samt MORSDAGSTALLRIKAR, 69 delar, Royal Copenhagen samt Bing & Gröndahl. 1950/2000-tal.

50 jultallrikar Royal Copenhagen, 1950-59, 1964-2003. 19 morsdagstallrikar Bing & Gröndahl, 1969 x 2, 1970-85, 2003.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 749